1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Urban Vitamin Belmont draadloze hoofdtelefoon mixt stijl met stevig geluid. Met één druk op de basknop voel je direct meer power. De Urban Vitamin Belmont draadloze hoofdtelefoon geeft helder geluid tot wel 35 uur en zit lekker door het slanke over-ear design. Hij is inklapbaar, dus je neemt hem makkelijk mee. Bel oproepen via de ingebouwde microfoon. Verkrijgbaar in de kleuren wit, blauw en zwart. Bedrukking is op meerdere posities mogelijk. Deze koptelefoons bedrukt met logo zijn hét geschenk dat indruk maakt. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 52.66 |
| 5 stuks | € 47.76 |
| 10 stuks | € 43.85 |
| 25 stuks | € 39.87 |
| 50 stuks | € 37.95 |
| 100 stuks | € 35.82 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 5 stuks | € 60.08 | € 71.54 | € 82.42 | € 93.15 |
| 10 stuks | € 51.58 | € 57.52 | € 63.00 | € 68.41 |
| 25 stuks | € 44.01 | € 46.68 | € 49.32 | € 51.97 |
| 50 stuks | € 40.17 | € 41.75 | € 43.02 | € 44.59 |
| 100 stuks | € 36.98 | € 37.79 | € 38.61 | € 39.43 |
| 250 stuks | € 35.37 | € 35.88 | € 36.39 | € 36.89 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linksboven | 15 x 10 mm |
| Optie 2 | Rechtsboven | 15 x 10 mm |
| Optie 3 | Linker zijkant | 20 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 32893 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Koptelefoons |
| Aantal in een doos | 10 |
| Verpakking lengte | 46.6 |
| Verpakking breedte | 45 |
| Verpakking hoogte | 26 |
| Verpakking afmetingen | 46.6 x 45 x 26 cm |
| Verpakking gewicht | 6.9 |
| Binnendoos afmetingen | 21.8 x 23.5 x 9 cm |
| Product gewicht | 189.2 |
| Product lengte | 16.4 |
| Product breedte | 8.4 |
| Product hoogte | 18.8 |
| Product afmetingen | 16.4 x 8.4 x 18.8 cm |
| Materiaal | ABS, PU |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |


