1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Maak kennis met de RCS standaard recycled plastic hoofdtelefoon. Deze opvouwbare draadloze hoofdtelefoon heeft een hoes van RCS-gecertificeerd gerecycled ABS-plastic. De RCS standaard recycled plastic hoofdtelefoon bestaat voor 65% uit gerecycled materiaal op basis van het totale gewicht. Met BT 5.0 geniet je van een stabiele verbinding en tot 6 uur speeltijd. Het over-ear ontwerp zorgt voor fijn geluid. Je laadt hem in 1,5 uur weer op. Leverbaar in zwart. Kan worden bedrukt of worden voorzien van een doming. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 40.02 |
| 5 stuks | € 37.07 |
| 10 stuks | € 33.31 |
| 25 stuks | € 29.67 |
| 50 stuks | € 27.61 |
| 100 stuks | € 25.92 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 36.34 | € 38.19 | € 40.03 | € 41.87 |
| 25 stuks | € 32.22 | € 33.25 | € 34.28 | € 35.31 |
| 50 stuks | € 28.89 | € 29.69 | € 30.51 | € 31.31 |
| 100 stuks | € 26.61 | € 27.01 | € 27.03 | € 27.42 |
| 250 stuks | € 24.84 | € 25.15 | € 25.44 | € 25.75 |
| 500 stuks | € 24.31 | € 24.55 | € 24.82 | € 25.09 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker zijkant | 35 x 35 mm |
| Optie 2 | Rechter zijkant | 35 x 35 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 36.49 |
| 25 stuks | € 32.35 |
| 50 stuks | € 29.07 |
| 100 stuks | € 26.57 |
| 250 stuks | € 25.11 |
| 500 stuks | € 24.58 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker zijkant | 53 x 53 mm |
| Optie 2 | Rechter zijkant | 53 x 53 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 t/m 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34672 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Koptelefoons |
| Aantal in een doos | 12 |
| Verpakking lengte | 37.5 |
| Verpakking breedte | 25 |
| Verpakking hoogte | 41 |
| Verpakking afmetingen | 37.5 x 25 x 41 cm |
| Verpakking gewicht | 3.5 |
| Binnendoos afmetingen | 17.9 x 19.5 x 7.8 cm |
| Product gewicht | 178 |
| Product lengte | 20 |
| Product breedte | 17.8 |
| Product hoogte | 7.7 |
| Product afmetingen | 20 x 17.8 x 7.7 cm |
| Materiaal | Gerecycled ABS, Gerecycled TPE |
| Besteleenheid | 1 |
