1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 24.33 |
| 10 stuks | € 21.11 |
| 25 stuks | € 18.15 |
| 50 stuks | € 16.55 |
| 100 stuks | € 15.83 |
| 250 stuks | € 15.00 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 22.66 | € 25.21 | € 27.70 | € 30.37 |
| 50 stuks | € 18.80 | € 20.28 | € 21.88 | € 23.49 |
| 100 stuks | € 17.03 | € 17.88 | € 18.59 | € 19.43 |
| 250 stuks | € 15.76 | € 16.27 | € 16.66 | € 17.17 |
| 500 stuks | € 15.08 | € 15.46 | € 15.84 | € 16.21 |
| 1000 stuks | € 14.98 | € 15.29 | € 15.60 | € 15.90 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel links | 25 x 30 mm |
| Optie 2 | Rechterzjide | 25 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 32889 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Koptelefoons |
| Aantal in een doos | 20 |
| Verpakking lengte | 42 |
| Verpakking breedte | 35 |
| Verpakking hoogte | 68 |
| Verpakking afmetingen | 42 x 35 x 68 cm |
| Verpakking gewicht | 10 |
| Binnendoos afmetingen | 19.7 x 11 x 21.9 cm |
| Product gewicht | 360 |
| Product lengte | 21 |
| Product breedte | 10 |
| Product hoogte | 24 |
| Product afmetingen | 21 x 10 x 24 cm |
| Materiaal | ABS, PU |
| Besteleenheid | 1 |
