1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Over ear werk hoofdtelefoon met kabel is jouw fijne maatje voor werk en videogesprekken. Je geniet van helder stereogeluid en een stabiele USB-verbinding met in-line geluidskaart. De microfoon zorgt voor duidelijke gesprekken. De Over ear werk hoofdtelefoon met kabel is licht, comfortabel en uitgevoerd in zwart. Dankzij de volume- en mute-bediening regel je alles snel. Laat jouw logo, naam of eigen ontwerp aanbrengen op de rechter zijkant, links of rechts op de band. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 14.69 |
| 25 stuks | € 12.26 |
| 50 stuks | € 11.55 |
| 100 stuks | € 10.65 |
| 250 stuks | € 10.15 |
| 500 stuks | € 9.51 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 16.72 | € 19.33 | € 22.03 | € 24.57 |
| 50 stuks | € 13.73 | € 15.34 | € 16.96 | € 18.58 |
| 100 stuks | € 11.86 | € 12.71 | € 13.56 | € 14.41 |
| 250 stuks | € 10.84 | € 11.37 | € 11.80 | € 12.32 |
| 500 stuks | € 10.12 | € 10.50 | € 10.88 | € 11.25 |
| 1000 stuks | € 9.82 | € 10.14 | € 10.44 | € 10.74 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Rechter zijkant | 20 x 6 mm |
| Optie 2 | band rechts | 10 x 25 mm |
| Optie 3 | band links | 10 x 25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 32882 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Koptelefoons |
| Aantal in een doos | 40 |
| Verpakking lengte | 70 |
| Verpakking breedte | 45 |
| Verpakking hoogte | 43 |
| Verpakking afmetingen | 70 x 45 x 43 cm |
| Verpakking gewicht | 11.6 |
| Binnendoos afmetingen | 19.5 x 15.5 x 8 cm |
| Aantal in een binnendoos | 10 |
| Product gewicht | 214 |
| Product lengte | 14.2 |
| Product breedte | 7.2 |
| Product hoogte | 19 |
| Product afmetingen | 14.2 x 7.2 x 19 cm |
| Materiaal | ABS, TPE |
| Besteleenheid | 1 |
