1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 4.24 |
| 100 stuks | € 3.86 |
| 250 stuks | € 3.62 |
| 500 stuks | € 3.49 |
| 1000 stuks | € 3.39 |
| 2500 stuks | € 3.32 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 8.62 |
| 50 stuks | € 6.34 |
| 100 stuks | € 5.31 |
| 250 stuks | € 4.62 |
| 500 stuks | € 4.19 |
| 1000 stuks | € 3.90 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op voorzijde T-shirt | 50 x 20 mm |
| Optie 2 | op achterzijde T-shirt | 50 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 6.14 |
| 100 stuks | € 5.26 |
| 250 stuks | € 4.65 |
| 500 stuks | € 4.30 |
| 1000 stuks | € 4.06 |
| 2500 stuks | € 3.97 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op voorzijde T-shirt | 40 x 20 mm |
| Optie 2 | op achterzijde T-shirt | 40 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 11 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34236 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Categorie | Knuffels |
| Aantal in een doos | 144 |
| Verpakking lengte | 63 |
| Verpakking breedte | 45 |
| Verpakking hoogte | 58 |
| Verpakking gewicht | 12 |
| Product gewicht | 49 g |
| Product lengte | 16 cm |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | katoen;polyester |
| Besteleenheid | 1 |
