1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Mini duimstok is klein, handig en altijd klaar voor gebruik. Met een formaat van 50cm (10x5cm) en een thermische schaal gravering meet je snel en precies. De Mini duimstok is uitgevoerd in wit en heeft een frisse, strakke look. De duimstok laat je eenvoudig een logo, naam of eigen ontwerp aanbrengen. Zo maak je hem persoonlijk en opvallend. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 2.61 |
| 100 stuks | € 2.28 |
| 250 stuks | € 1.96 |
| 500 stuks | € 1.80 |
| 1000 stuks | € 1.72 |
| 2500 stuks | € 1.63 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 3.32 | € 4.06 | € 4.79 | € 5.55 |
| 250 stuks | € 2.62 | € 3.05 | € 3.49 | € 3.90 |
| 500 stuks | € 2.25 | € 2.51 | € 2.79 | € 3.06 |
| 1000 stuks | € 2.05 | € 2.26 | € 2.48 | € 2.69 |
| 2500 stuks | € 1.91 | € 2.09 | € 2.27 | € 2.46 |
| 5000 stuks | € 1.83 | € 2.02 | € 2.19 | € 2.37 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel | 35 x 17 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 5.70 |
| 100 stuks | € 3.91 |
| 250 stuks | € 3.05 |
| 500 stuks | € 2.66 |
| 1000 stuks | € 2.40 |
| 2500 stuks | € 2.22 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel | 35 x 17 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 15475 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Kunststof sleutelhangers |
| Aantal in een doos | 400 |
| Verpakking lengte | 34 |
| Verpakking breedte | 31.5 |
| Verpakking hoogte | 17 |
| Verpakking afmetingen | 34 x 31.5 x 17 cm |
| Verpakking gewicht | 10.4 |
| Binnendoos afmetingen | 6.7 x 2.8 x 1.4 cm |
| Aantal in een binnendoos | 20 |
| Product gewicht | 24.6 |
| Product lengte | 6.6 |
| Product breedte | 2.4 |
| Product hoogte | 1.3 |
| Product afmetingen | 6.6 x 2.4 x 1.3 cm |
| Materiaal | ABS, IJzer |
| Besteleenheid | 1 |
