1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 18000 stuks | € 0.12 |
| 45000 stuks | € 0.09 |
| 90000 stuks | € 0.08 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 50x59 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 38365 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Custom Made |
| Categorie | Snoepjes |
| Aantal in een doos | 800 |
| Verpakking afmetingen | 39 x 27 x 36 cm |
| Verpakking gewicht | 11,5 kg |
| Aantal in een binnendoos | 100 per zak |
| Binnendoos gewicht | 1,4 kg per zak |
| Product gewicht | 7 gr |
| Land van herkomst | Spain |
| Materiaal | Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
