1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 1.43 |
| 100 stuks | € 1.10 |
| 250 stuks | € 0.92 |
| 500 stuks | € 0.83 |
| 1000 stuks | € 0.79 |
| 2500 stuks | € 0.76 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 2.94 | € 4.41 | € 5.77 | € 7.23 |
| 100 stuks | € 1.87 | € 2.58 | € 3.29 | € 4.04 |
| 250 stuks | € 1.28 | € 1.66 | € 2.04 | € 2.42 |
| 500 stuks | € 1.05 | € 1.27 | € 1.48 | € 1.70 |
| 1000 stuks | € 0.94 | € 1.08 | € 1.22 | € 1.37 |
| 2500 stuks | € 0.85 | € 0.95 | € 1.06 | € 1.15 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Deksel | 40x35 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 2.30 |
| 100 stuks | € 1.61 |
| 250 stuks | € 1.19 |
| 500 stuks | € 1.05 |
| 1000 stuks | € 0.97 |
| 2500 stuks | € 0.89 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Deksel | 58x48 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 38369 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Categorie | Snoepjes |
| Aantal in een doos | 500 |
| Verpakking afmetingen | 70 x 28 x 23 cm |
| Verpakking gewicht | 23 kg |
| Binnendoos afmetingen | 26 x 15.5 x 9 cm |
| Aantal in een binnendoos | 50 |
| Binnendoos gewicht | 2.5 kg |
| Product gewicht | 45 gr |
| Land van herkomst | Netherlands |
| Materiaal | Metaal |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |











