1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Vinga Lounge stoel handdoek is jouw luxe must-have voor strand en zwembad. Deze Vinga Lounge stoel handdoek is gemaakt van 100% biologisch katoen en voelt heerlijk dik aan dankzij 450 g/m2. De kwastjes geven een speelse look. Kies uit blauw, groen of wit. Dankzij de drukposities op de handdoek voeg je eenvoudig een logo, naam of eigen ontwerp toe. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 47.98 |
| 5 stuks | € 44.65 |
| 10 stuks | € 39.94 |
| 25 stuks | € 35.73 |
| 50 stuks | € 33.83 |
| 100 stuks | € 31.31 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 60.50 |
| 10 stuks | € 53.24 |
| 25 stuks | € 47.35 |
| 50 stuks | € 43.62 |
| 100 stuks | € 39.76 |
| 250 stuks | € 37.74 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | handdoek | 200 x 120 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 36031 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Categorie | Strandlakens |
| Aantal in een doos | 10 |
| Verpakking lengte | 60 |
| Verpakking breedte | 40 |
| Verpakking hoogte | 21 |
| Verpakking afmetingen | 60 x 40 x 21 cm |
| Verpakking gewicht | 6.6 |
| Binnendoos afmetingen | 41 x 29 x 6 cm |
| Product gewicht | 646 |
| Product lengte | 160 |
| Product breedte | 80 |
| Product hoogte | 0.4 |
| Product afmetingen | 160 x 80 x 0.4 cm |
| Materiaal | Katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |


