1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De VINGA Valmer strand handdoek is jouw luxe must-have voor strand of zwembad. Deze VINGA Valmer strand handdoek is gemaakt van 100% biologisch katoen, voelt lekker stevig aan en heeft speelse kwastjes aan de korte zijden. Afmetingen 180 x 80 cm. Met 450 g/m2 geniet je van extra comfort en kwaliteit. Verkrijgbaar in blauw, rood en zwart. Je kunt de handdoek laten borduren met je logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 45.73 |
| 5 stuks | € 42.45 |
| 10 stuks | € 37.89 |
| 25 stuks | € 33.81 |
| 50 stuks | € 32.00 |
| 100 stuks | € 29.60 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 58.38 |
| 10 stuks | € 51.23 |
| 25 stuks | € 45.45 |
| 50 stuks | € 42.12 |
| 100 stuks | € 38.06 |
| 250 stuks | € 36.11 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | handdoek | 200 x 120 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 36026 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Categorie | Strandlakens |
| Aantal in een doos | 10 |
| Verpakking lengte | 60 |
| Verpakking breedte | 40 |
| Verpakking hoogte | 21 |
| Verpakking afmetingen | 60 x 40 x 21 cm |
| Verpakking gewicht | 6.6 |
| Binnendoos afmetingen | 46 x 29 x 6 cm |
| Product gewicht | 648 |
| Product lengte | 180 |
| Product breedte | 80 |
| Product hoogte | 0.5 |
| Product afmetingen | 180 x 80 x 0.5 cm |
| Materiaal | Katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |


