1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 3.76 |
| 100 stuks | € 3.34 |
| 250 stuks | € 3.12 |
| 500 stuks | € 3.02 |
| 1000 stuks | € 2.91 |
| 2500 stuks | € 2.85 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren |
|---|---|---|
| 50 stuks | € 5.38 | € 7.09 |
| 100 stuks | € 4.30 | € 5.21 |
| 250 stuks | € 3.72 | € 4.27 |
| 500 stuks | € 3.46 | € 3.87 |
| 1000 stuks | € 3.28 | € 3.60 |
| 2500 stuks | € 3.15 | € 3.42 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Label | 45 x 15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34234 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart/Wit |
| Categorie | Knuffels |
| Aantal in een doos | 108 |
| Verpakking lengte | 63 |
| Verpakking breedte | 45 |
| Verpakking hoogte | 58 |
| Verpakking gewicht | 12 |
| Product gewicht | 47 g |
| Product lengte | 17 cm |
| Product breedte | 15 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | polyester |
| Besteleenheid | 1 |
