1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 3.04 |
| 100 stuks | € 2.63 |
| 250 stuks | € 2.43 |
| 500 stuks | € 2.31 |
| 1000 stuks | € 2.26 |
| 2500 stuks | € 2.18 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 50 stuks | € 5.20 |
| 100 stuks | € 4.11 |
| 250 stuks | € 3.44 |
| 500 stuks | € 3.05 |
| 1000 stuks | € 2.78 |
| 2500 stuks | € 2.64 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op voorzijde T-shirt | 40 x 15 mm |
| Optie 2 | op achterzijde T-shirt | 40 x 15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34228 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Categorie | Knuffels |
| Aantal in een doos | 200 |
| Verpakking lengte | 60 |
| Verpakking breedte | 42 |
| Verpakking hoogte | 50 |
| Verpakking gewicht | 15 |
| Product gewicht | 34 g |
| Product lengte | 11 cm |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | polyester |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |


