1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 8.53 |
| 50 stuks | € 7.75 |
| 100 stuks | € 7.33 |
| 250 stuks | € 7.01 |
| 500 stuks | € 6.82 |
| 1000 stuks | € 6.67 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 11.85 |
| 50 stuks | € 9.97 |
| 100 stuks | € 9.15 |
| 250 stuks | € 8.40 |
| 500 stuks | € 8.09 |
| 1000 stuks | € 7.91 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Deksel | Ø60 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 14.07 |
| 50 stuks | € 11.56 |
| 100 stuks | € 10.26 |
| 250 stuks | € 9.29 |
| 500 stuks | € 8.71 |
| 1000 stuks | € 8.40 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op sleeve om giftbox | 360 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 t/m 12 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 14.37 |
| 50 stuks | € 11.77 |
| 100 stuks | € 10.54 |
| 250 stuks | € 9.57 |
| 500 stuks | € 8.98 |
| 1000 stuks | € 8.66 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op sleeve om giftbox individuele namen | 360 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34194 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Bruin |
| Categorie | Kaarsen |
| Merk | Wooosh |
| Aantal in een doos | 12 |
| Verpakking lengte | 36 |
| Verpakking breedte | 27.5 |
| Verpakking hoogte | 12.5 |
| Verpakking gewicht | 7 |
| Product gewicht | 567 g |
| Product lengte | 9.3 cm |
| Product diameter | 8 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | glas |
| Besteleenheid | 1 |
