1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Stilolinea Baron 03 Total Recycled pen is een milieuvriendelijke balpen die fijn schrijft in blauw. De pen is gemaakt van 100% gerecycled ABS kunststof, afkomstig van afgedankte elektronische apparaten. De Stilolinea Baron 03 Total Recycled pen is een verantwoorde keuze met een strakke uitstraling. Dankzij de Italiaanse productie voelt hij degelijk aan en kun je hem laten bedrukken met je logo of tekst.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 500 stuks | € 0.58 |
| 1000 stuks | € 0.53 |
| 2500 stuks | € 0.48 |
| 5000 stuks | € 0.46 |
| 10000 stuks | € 0.43 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 500 stuks | € 0.88 | € 1.17 | € 1.46 | € 1.76 |
| 1000 stuks | € 0.74 | € 0.95 | € 1.16 | € 1.37 |
| 2500 stuks | € 0.65 | € 0.82 | € 0.98 | € 1.14 |
| 5000 stuks | € 0.58 | € 0.71 | € 0.83 | € 0.96 |
| 10000 stuks | € 0.55 | € 0.68 | € 0.80 | € 0.93 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde houder | 45 x 20 mm |
| Optie 2 | Achterzijde houder | 45 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 33661 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Groen |
| Categorie | Eco pennen |
| Merk | Stilolinea |
| Aantal in een doos | 1000 |
| Verpakking lengte | 48 |
| Verpakking breedte | 30 |
| Verpakking hoogte | 18 |
| Verpakking gewicht | 9.9 |
| Product gewicht | 9 g |
| Product lengte | 13.4 cm |
| Product diameter | 1.1 cm |
| Land van herkomst | IT |
| Materiaal | gerecycled plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |





