1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Stilolinea Baron 03 Recycled pen is een milieuvriendelijke balpen die prettig schrijft in blauw. De pen is gemaakt van 100% gerecycled ABS kunststof, afkomstig uit afgedankte elektronische apparaten. Zo kies je bewust voor hergebruik. De Stilolinea Baron 03 Recycled pen heeft een strakke uitstraling met het recycling symbool naast de clip. Dankzij de mogelijkheid tot bedrukking tot 4 kleuren maak je hem eenvoudig persoonlijk en opvallend.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 500 stuks | € 0.58 |
| 1000 stuks | € 0.53 |
| 2500 stuks | € 0.48 |
| 5000 stuks | € 0.46 |
| 10000 stuks | € 0.43 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 500 stuks | € 0.88 | € 1.17 | € 1.46 | € 1.76 |
| 1000 stuks | € 0.74 | € 0.95 | € 1.16 | € 1.37 |
| 2500 stuks | € 0.65 | € 0.82 | € 0.98 | € 1.14 |
| 5000 stuks | € 0.58 | € 0.71 | € 0.83 | € 0.96 |
| 10000 stuks | € 0.55 | € 0.68 | € 0.80 | € 0.93 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde houder | 45 x 20 mm |
| Optie 2 | Achterzijde houder | 45 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 33655 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit/Blauw |
| Categorie | Eco pennen |
| Merk | Stilolinea |
| Aantal in een doos | 1000 |
| Verpakking lengte | 40 |
| Verpakking breedte | 30 |
| Verpakking hoogte | 17 |
| Verpakking gewicht | 10.1 |
| Product gewicht | 9 g |
| Product lengte | 13.4 cm |
| Product diameter | 1.1 cm |
| Land van herkomst | IT |
| Materiaal | gerecycled plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |




