1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Write tarwestro en kurk pen is een duurzame balpen gemaakt van tarwestro en kurk. De Write tarwestro en kurk pen ligt prettig in de hand en schrijft extra soepel dankzij de Duitse Dokumental® blauwe inkt met TC-ball, goed voor ca. 1200 meter schrijfplezier. Verkrijgbaar in kurk in combinatie met blauw, groen, wit of zwart. Ideaal voor dagelijks gebruik en promotie.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 0.72 |
| 500 stuks | € 0.61 |
| 1000 stuks | € 0.56 |
| 2500 stuks | € 0.51 |
| 5000 stuks | € 0.49 |
| 10000 stuks | € 0.47 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 250 stuks | € 1.38 | € 1.80 | € 2.24 | € 2.63 |
| 500 stuks | € 1.07 | € 1.32 | € 1.59 | € 1.87 |
| 1000 stuks | € 0.91 | € 1.12 | € 1.34 | € 1.57 |
| 2500 stuks | € 0.82 | € 1.00 | € 1.17 | € 1.37 |
| 5000 stuks | € 0.74 | € 0.92 | € 1.09 | € 1.27 |
| 10000 stuks | € 0.72 | € 0.88 | € 1.05 | € 1.23 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | clip | 7 x 35 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 1.53 |
| 500 stuks | € 1.30 |
| 1000 stuks | € 1.12 |
| 2500 stuks | € 1.00 |
| 5000 stuks | € 0.92 |
| 10000 stuks | € 0.86 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Naast de clip | 6 x 35 mm |
| Optie 2 | Rechtshandig | 6 x 90 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 33650 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Eco pennen |
| Aantal in een doos | 1000 |
| Verpakking lengte | 50 |
| Verpakking breedte | 31 |
| Verpakking hoogte | 20 |
| Verpakking afmetingen | 50 x 31 x 20 cm |
| Verpakking gewicht | 8.1 |
| Binnendoos afmetingen | 1.5 x 1 x 13.8 cm |
| Aantal in een binnendoos | 50 |
| Product gewicht | 8.1 |
| Product hoogte | 14 |
| Product diameter | 1.1 |
| Product afmetingen | 14 x ø 1.1 cm |
| Materiaal | Kurk, Tarwestro |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



