1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Senator Nature Plus Mat pennen zijn stijlvolle blauwe balpennen van Senator®. De Senator Nature Plus Mat pennen zijn biologisch afbreekbaar en gemaakt volgens EN 13432. De mat afgewerkte houder voelt strak aan en de gebogen clip valt op. Dankzij de soepele schrijfkwaliteit en duurzame productie uit Duitsland is dit een slimme keuze voor dagelijks gebruik. Personaliseer ze met bedrukking op de houder of clip, zelfs full colour is mogelijk.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 1.18 |
| 500 stuks | € 1.04 |
| 1000 stuks | € 0.97 |
| 2500 stuks | € 0.89 |
| 5000 stuks | € 0.85 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 250 stuks | € 1.62 | € 2.06 | € 2.49 | € 2.92 |
| 500 stuks | € 1.33 | € 1.63 | € 1.93 | € 2.22 |
| 1000 stuks | € 1.19 | € 1.41 | € 1.63 | € 1.84 |
| 2500 stuks | € 1.05 | € 1.21 | € 1.37 | € 1.53 |
| 5000 stuks | € 0.97 | € 1.10 | € 1.23 | € 1.36 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Clip | 30 x 5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 250 stuks | € 1.66 | € 2.15 | € 2.60 | € 3.09 |
| 500 stuks | € 1.33 | € 1.63 | € 1.93 | € 2.22 |
| 1000 stuks | € 1.17 | € 1.38 | € 1.59 | € 1.80 |
| 2500 stuks | € 1.05 | € 1.21 | € 1.37 | € 1.53 |
| 5000 stuks | € 0.97 | € 1.10 | € 1.23 | € 1.36 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Op de houder | 40 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 1.62 |
| 500 stuks | € 1.34 |
| 1000 stuks | € 1.19 |
| 2500 stuks | € 1.05 |
| 5000 stuks | € 0.97 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Rechtshandig | 60 x 6 mm |
| Optie 2 | Linkshandig | 60 x 6 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 33636 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Eco pennen |
| Merk | Senator |
| Aantal in een doos | 500 |
| Verpakking lengte | 38 |
| Verpakking breedte | 30 |
| Verpakking hoogte | 18 |
| Verpakking gewicht | 6.8 |
| Product gewicht | 12 g |
| Product lengte | 14.8 cm |
| Product diameter | 1.1 cm |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | bio-plastic;kunststof |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |





