1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Stilolinea Raja Chrome Recycled pen is een milieuvriendelijke balpen met een behuizing van 100% gerecycled plastic. De pen schrijft soepel met blauwe inkt en heeft een stijlvol metalen puntstuk, clip en tussenringen. De Stilolinea Raja Chrome Recycled pen wordt in Italië geproduceerd en combineert duurzaamheid met een professionele uitstraling. Laat je merk of logo bedrukken voor extra impact en promotie bij elk schrijfmoment. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 500 stuks | € 1.12 |
| 1000 stuks | € 1.06 |
| 2500 stuks | € 1.00 |
| 5000 stuks | € 0.95 |
| 10000 stuks | € 0.94 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 500 stuks | € 1.40 | € 1.70 | € 2.00 | € 2.29 |
| 1000 stuks | € 1.27 | € 1.48 | € 1.69 | € 1.88 |
| 2500 stuks | € 1.15 | € 1.32 | € 1.48 | € 1.63 |
| 5000 stuks | € 1.08 | € 1.21 | € 1.34 | € 1.47 |
| 10000 stuks | € 1.06 | € 1.19 | € 1.31 | € 1.44 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Op de houder | 45 x 20 mm |
| Optie 2 | Achterzijde houder | 45 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 33633 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Eco pennen |
| Merk | Stilolinea |
| Aantal in een doos | 1000 |
| Verpakking lengte | 48 |
| Verpakking breedte | 30 |
| Verpakking hoogte | 17 |
| Verpakking gewicht | 10 |
| Product gewicht | 12 g |
| Product lengte | 13.9 cm |
| Product diameter | 1.1 cm |
| Land van herkomst | IT |
| Materiaal | gerecycled plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

