1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.26 |
| 250 stuks | € 1.04 |
| 500 stuks | € 0.98 |
| 1000 stuks | € 0.94 |
| 2500 stuks | € 0.90 |
| 5000 stuks | € 0.87 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 2.32 | € 3.23 | € 4.15 | € 5.07 |
| 250 stuks | € 1.75 | € 2.31 | € 2.87 | € 3.44 |
| 500 stuks | € 1.55 | € 1.99 | € 2.42 | € 2.86 |
| 1000 stuks | € 1.43 | € 1.78 | € 2.10 | € 2.45 |
| 2500 stuks | € 1.30 | € 1.56 | € 1.82 | € 2.08 |
| 5000 stuks | € 1.23 | € 1.47 | € 1.71 | € 1.94 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op beschermklepje | Ø35 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | Ø35 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 38325 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Kompassen |
| Aantal in een doos | 400 |
| Verpakking lengte | 57 |
| Verpakking breedte | 40.5 |
| Verpakking hoogte | 15.5 |
| Verpakking gewicht | 10.5 |
| Product gewicht | 24 g |
| Product lengte | 1.5 cm |
| Product diameter | 4.5 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | kunststof |
| Besteleenheid | 1 |
