1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Het Impact AWARE™ gerecycled katoenen schort 180gr is een duurzaam en praktisch keukenschort voor dagelijks gebruik. Het Impact AWARE™ gerecycled katoenen schort 180gr is gemaakt van 70% gerecycled katoen en 30% rPET en bespaart water dankzij AWARE™ tracer en blockchain technologie. Met verstelbare taillebanden en een handige voorzak kook je zorgeloos en stijlvol. Formaat 62x88 cm en leverbaar in diverse kleuren. Laat het schort bedrukken of graveren voor een persoonlijke touch.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 6.05 |
| 50 stuks | € 5.19 |
| 100 stuks | € 4.74 |
| 250 stuks | € 4.29 |
| 500 stuks | € 4.12 |
| 1000 stuks | € 3.92 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 8.70 | € 10.98 | € 13.10 | € 15.37 |
| 100 stuks | € 7.11 | € 8.32 | € 9.57 | € 10.69 |
| 250 stuks | € 6.12 | € 6.80 | € 7.48 | € 8.15 |
| 500 stuks | € 5.64 | € 6.11 | € 6.66 | € 7.12 |
| 1000 stuks | € 5.26 | € 5.69 | € 6.08 | € 6.54 |
| 2500 stuks | € 5.04 | € 5.43 | € 5.81 | € 6.16 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde midden | 200 x 90 mm |
| Optie 2 | Voorzijde onderaan | 300 x 200 mm |
| Optie 3 | Voorzijde bovenaan | 200 x 150 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 16.64 |
| 50 stuks | € 13.76 |
| 100 stuks | € 11.93 |
| 250 stuks | € 10.21 |
| 500 stuks | € 8.98 |
| 1000 stuks | € 8.08 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 180 x 180 mm |
| Optie 2 | Voorzijde midden | 90 x 90 mm |
| Optie 3 | Voorzijde onderaan | 180 x 180 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 11.07 |
| 50 stuks | € 9.58 |
| 100 stuks | € 8.21 |
| 250 stuks | € 7.21 |
| 500 stuks | € 6.10 |
| 1000 stuks | € 5.70 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 200 x 150 mm |
| Optie 2 | Voorzijde midden | 200 x 90 mm |
| Optie 3 | Voorzijde onderaan | 300 x 200 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35486 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Schorten |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 48 |
| Verpakking breedte | 34 |
| Verpakking hoogte | 26 |
| Verpakking afmetingen | 48 x 34 x 26 cm |
| Verpakking gewicht | 7.5 |
| Binnendoos afmetingen | 88 x 62 x 0.1 cm |
| Product gewicht | 147 |
| Product lengte | 88 |
| Product breedte | 62 |
| Product hoogte | 0.1 |
| Product afmetingen | 88 x 62 x 0.1 cm |
| Materiaal | Gerecycled katoen |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |




