1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De gebreide muts zonder omslag is jouw warme basic voor elke dag. Gemaakt van 100% acryl en lekker comfortabel met een hoofdomtrek van 58 cm. Je kiest uit zwart of marineblauw. Je logo/ontwerp borduren of aanbrengen d.m.v. een bedrukt of geweven label. De gebreide muts zonder omslag zit stevig, voelt prettig en is ideaal voor dagelijks gebruik. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.82 |
| 250 stuks | € 1.62 |
| 500 stuks | € 1.50 |
| 1000 stuks | € 1.49 |
| 2500 stuks | € 1.43 |
| 5000 stuks | € 1.41 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.06 |
| 50 stuks | € 6.51 |
| 100 stuks | € 4.37 |
| 250 stuks | € 3.65 |
| 500 stuks | € 3.20 |
| 1000 stuks | € 2.94 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 100 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 35149 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Mutsen |
| Merk | nil |
| Verpakking lengte | 50 MILLIMETER |
| Verpakking breedte | 40 MILLIMETER |
| Verpakking hoogte | 45 MILLIMETER |
| Verpakking gewicht | 10 g |
| Aantal in een binnendoos | 200 |
| Product gewicht | 69 g |
| Product lengte | 22 cm |
| Product breedte | 20 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | 100% Acryl |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

