1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De VINGA Baltimore laptopcase 15-17" is een slimme en stijlvolle keuze voor je laptop. Deze case beschermt je computer tegen stoten en vocht. De lichte nubuck-PU stof voelt soepel aan en heeft een matte look. Binnenin zit een zachte synthetische voering. VINGA Baltimore laptopcase 15-17" is geschikt voor laptops tot 17 inch. Denk eraan dat de schermmaat anders is dan de totale laptopmaat. Verkrijgbaar in Groen, Beige, Blauw en Zwart. Met drukposities Voorzijde en Achterzijde voor jouw logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 26.07 |
| 10 stuks | € 22.80 |
| 25 stuks | € 19.71 |
| 50 stuks | € 18.02 |
| 100 stuks | € 17.26 |
| 250 stuks | € 16.21 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 30.94 | € 37.66 | € 43.78 | € 50.01 |
| 25 stuks | € 25.23 | € 28.41 | € 31.77 | € 34.75 |
| 50 stuks | € 21.37 | € 23.66 | € 25.92 | € 28.17 |
| 100 stuks | € 19.52 | € 20.71 | € 21.77 | € 22.94 |
| 250 stuks | € 17.95 | € 18.65 | € 19.21 | € 19.85 |
| 500 stuks | € 17.30 | € 17.81 | € 18.35 | € 18.85 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 180 x 140 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 180 x 140 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 27.45 |
| 25 stuks | € 24.83 |
| 50 stuks | € 22.29 |
| 100 stuks | € 20.59 |
| 250 stuks | € 18.89 |
| 500 stuks | € 17.80 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 180 x 140 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 180 x 140 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34696 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Groen |
| Categorie | Laptophoezen |
| Aantal in een doos | 32 |
| Verpakking lengte | 58 |
| Verpakking breedte | 40 |
| Verpakking hoogte | 38 |
| Verpakking afmetingen | 58 x 40 x 38 cm |
| Verpakking gewicht | 10.6 |
| Binnendoos afmetingen | 40 x 27.5 x 2.5 cm |
| Product gewicht | 310 |
| Product lengte | 38 |
| Product breedte | 26.5 |
| Product hoogte | 0.5 |
| Product afmetingen | 38 x 26.5 x 0.5 cm |
| Materiaal | PU, Polyester |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



