1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 6.28 |
| 50 stuks | € 5.44 |
| 100 stuks | € 5.11 |
| 250 stuks | € 4.79 |
| 500 stuks | € 4.69 |
| 1000 stuks | € 4.56 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 25 stuks | € 10.01 |
| 50 stuks | € 7.78 |
| 100 stuks | € 6.40 |
| 250 stuks | € 5.73 |
| 500 stuks | € 5.38 |
| 1000 stuks | € 5.13 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op insteekvak voorzijde | 100 x 100 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 100 x 150 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 7 t/m 9 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.78 |
| 50 stuks | € 7.97 |
| 100 stuks | € 6.97 |
| 250 stuks | € 6.30 |
| 500 stuks | € 5.95 |
| 1000 stuks | € 5.71 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | op insteekvak voorzijde | 90 x 90 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 11 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34259 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Categorie | Koeltassen |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 41 |
| Verpakking breedte | 60 |
| Verpakking hoogte | 47 |
| Verpakking gewicht | 10.2 |
| Product gewicht | 184 g |
| Product lengte | 46 cm |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 36.8 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | RPET-vilt;aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
