1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 0.92 |
| 250 stuks | € 0.76 |
| 500 stuks | € 0.67 |
| 1000 stuks | € 0.64 |
| 2500 stuks | € 0.61 |
| 5000 stuks | € 0.59 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 1.73 | € 2.47 | € 3.21 | € 4.00 |
| 250 stuks | € 1.17 | € 1.60 | € 2.01 | € 2.43 |
| 500 stuks | € 0.93 | € 1.19 | € 1.45 | € 1.71 |
| 1000 stuks | € 0.82 | € 1.01 | € 1.19 | € 1.38 |
| 2500 stuks | € 0.74 | € 0.88 | € 1.02 | € 1.16 |
| 5000 stuks | € 0.70 | € 0.81 | € 0.93 | € 1.04 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 70x120 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.87 |
| 250 stuks | € 1.42 |
| 500 stuks | € 1.24 |
| 1000 stuks | € 1.14 |
| 2500 stuks | € 1.05 |
| 5000 stuks | € 0.99 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 70x121 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34168 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Categorie | IJskrabbers |
| Aantal in een doos | 200 |
| Verpakking afmetingen | 45 x 35 x 29 cm |
| Verpakking gewicht | 17 kg |
| Binnendoos afmetingen | 44 x 16 x 12 cm |
| Aantal in een binnendoos | 50 |
| Binnendoos gewicht | 4.5 kg |
| Product gewicht | 78 gr |
| Land van herkomst | China |
| Materiaal | Kunststof |
| Besteleenheid | 1 |
