1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De kaasplank met magnetische messenhouder is gemaakt van FSC 100% gecertificeerd bamboe en biedt een duurzame en stijlvolle manier om kaas te serveren. De plank wordt geleverd met 3 kaasmessen en 1 kaasprikker en is voorzien van een praktische magnetische messenhouder. Door het natuurlijke bamboe kan de kleur per product variëren. Met een compact formaat van 20 x 20 x 6 cm is de plank ideaal voor elke borrel. De bovenkant kan worden gegraveerd met bijvoorbeeld een logo of namen voor een persoonlijk cadeau.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 13.38 |
| 25 stuks | € 11.21 |
| 50 stuks | € 10.55 |
| 100 stuks | € 10.12 |
| 250 stuks | € 9.70 |
| 500 stuks | € 9.42 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 14.23 |
| 50 stuks | € 12.25 |
| 100 stuks | € 11.42 |
| 250 stuks | € 10.61 |
| 500 stuks | € 10.20 |
| 1000 stuks | € 10.13 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Bovenzijde | 40 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 14.53 |
| 50 stuks | € 12.53 |
| 100 stuks | € 11.70 |
| 250 stuks | € 10.88 |
| 500 stuks | € 10.47 |
| 1000 stuks | € 10.40 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Bovenzijde | 40 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34053 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Bruin |
| Categorie | Eindejaarsgeschenken |
| Aantal in een doos | 12 |
| Verpakking lengte | 43 |
| Verpakking breedte | 22 |
| Verpakking hoogte | 42 |
| Verpakking gewicht | 8.7 |
| Product gewicht | 600 g |
| Product lengte | 20 cm |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | FSC® bamboe |
| Besteleenheid | 1 |
