1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Swiss Peak RCS gerecycled TPU smart watch is een modern horloge met 1,28 inch touchscreen en hoge resolutie display om activiteiten de hele dag te volgen. Voordeel: je hebt continu inzicht in je gezondheid en prestaties. Het horloge heeft een RCS gerecycled TPU band en frame van zinklegering. Meet stappen, calorieën, 24 sportmodi, hartslag, bloeddruk, slaap en notificaties. De Swiss peak RCS gerecycled tpu smart watch is compatibel met Android en iOS, IPX68 water- en stofdicht, BT 5.0, 25 dagen standby, 7 dagen gebruik met clip-oplader. Te personaliseren met bedrukking of gravering. Bestel snel!
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 1 stuks | € 88.51 |
| 3 stuks | € 68.32 |
| 5 stuks | € 62.50 |
| 10 stuks | € 58.92 |
| 25 stuks | € 54.37 |
| 50 stuks | € 51.79 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 5 stuks | € 75.78 | € 86.65 | € 97.34 | € 108.63 |
| 10 stuks | € 66.14 | € 72.00 | € 77.83 | € 83.68 |
| 25 stuks | € 58.79 | € 61.46 | € 63.65 | € 66.28 |
| 50 stuks | € 53.60 | € 55.16 | € 56.72 | € 57.86 |
| 100 stuks | € 49.65 | € 50.45 | € 51.26 | € 52.06 |
| 250 stuks | € 48.34 | € 48.85 | € 49.36 | € 49.86 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | clip | 15 x 5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 72.47 |
| 10 stuks | € 64.64 |
| 25 stuks | € 58.32 |
| 50 stuks | € 53.48 |
| 100 stuks | € 49.89 |
| 250 stuks | € 48.67 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | clip | 15 x 5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 33821 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Activity trackers |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 51.5 |
| Verpakking breedte | 22 |
| Verpakking hoogte | 36.5 |
| Verpakking afmetingen | 51.5 x 22 x 36.5 cm |
| Verpakking gewicht | 9.7 |
| Binnendoos afmetingen | 10.1 x 10.1 x 6.9 cm |
| Product gewicht | 64 |
| Product lengte | 26.2 |
| Product breedte | 4.7 |
| Product hoogte | 1 |
| Product diameter | 4.6 |
| Product afmetingen | 26.2 x 4.7 x 1 x ø 4.6 cm |
| Materiaal | Gerecycled TPE, Aluminium |
| Besteleenheid | 1 |
