1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Eerste hulp beademingsmasker is een compacte en betrouwbare oplossing voor noodgevallen. Dankzij het eenrichtingsventiel en de terugslagklep kun je veilig mond-op-mondbeademing uitvoeren. Het masker wordt geleverd in een rood of zwart etui met velcro sluiting en handige sleutelhanger, zodat je het overal mee naartoe neemt. Je kunt het etui laten bedrukken met jouw logo, naam of ontwerp. Het eerste hulp beademingsmasker is goedgekeurd volgens EN 13485:2016. Bestel snel en zorg dat je altijd voorbereid bent op een noodsituatie.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 2.48 |
| 100 stuks | € 2.16 |
| 250 stuks | € 1.85 |
| 500 stuks | € 1.70 |
| 1000 stuks | € 1.62 |
| 2500 stuks | € 1.54 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 100 stuks | € 3.20 |
| 250 stuks | € 2.52 |
| 500 stuks | € 2.15 |
| 1000 stuks | € 1.96 |
| 2500 stuks | € 1.83 |
| 5000 stuks | € 1.75 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | artikel | 35 x 10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 33371 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Rood |
| Categorie | EHBO sets |
| Aantal in een doos | 1000 |
| Verpakking lengte | 57 |
| Verpakking breedte | 45 |
| Verpakking hoogte | 35 |
| Verpakking afmetingen | 57 x 45 x 35 cm |
| Verpakking gewicht | 15.2 |
| Binnendoos afmetingen | 5 x 1 x 5 cm |
| Aantal in een binnendoos | 20 |
| Product gewicht | 15 |
| Product lengte | 5.5 |
| Product breedte | 2 |
| Product hoogte | 5 |
| Product afmetingen | 5.5 x 2 x 5 cm |
| Materiaal | PP, Metaal |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

