1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Iqoniq Meru heren gerecycled polyester bodywarmer biedt directe warmte en comfort tijdens frisse dagen. Deze medium fit bodywarmer is volledig gewatteerd met 100% gerecycled polyester en voorzien van een omgekeerde spiraalrits en handige ritszakken in de zijnaden. De armsgaten zijn afgewerkt met bandelastiek en alle naden binnenin zijn netjes afgewerkt. Met een fluor/PFAS-vrije waterafstotende impregnering en een digitaal paspoort via QR-code, weet je zeker dat je een milieubewuste keuze maakt. Personaliseer de Iqoniq Meru bodywarmer eenvoudig met een bedrukking of borduring. Bestel snel en steun tegelijk een goed doel.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 45.67 |
| 5 stuks | € 40.96 |
| 10 stuks | € 37.00 |
| 25 stuks | € 33.71 |
| 50 stuks | € 33.23 |
| 100 stuks | € 32.29 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 45.41 | € 52.04 | € 58.26 | € 64.45 |
| 25 stuks | € 39.33 | € 42.39 | € 45.72 | € 48.68 |
| 50 stuks | € 36.43 | € 38.68 | € 40.91 | € 42.83 |
| 100 stuks | € 34.37 | € 35.52 | € 36.71 | € 37.85 |
| 250 stuks | € 33.31 | € 34.00 | € 34.70 | € 35.34 |
| 500 stuks | € 33.12 | € 33.62 | € 34.16 | € 34.66 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker borst | 100 x 20 mm |
| Optie 2 | Rechter borst | 100 x 20 mm |
| Optie 3 | Achterzijde | 250 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 59.11 |
| 10 stuks | € 49.17 |
| 25 stuks | € 41.88 |
| 50 stuks | € 37.94 |
| 100 stuks | € 35.51 |
| 250 stuks | € 33.91 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Rechter borst | 80 x 80 mm |
| Optie 2 | Linker borst | 80 x 80 mm |
| Optie 3 | Achterzijde | 200 x 120 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 42.08 |
| 25 stuks | € 38.92 |
| 50 stuks | € 37.34 |
| 100 stuks | € 35.41 |
| 250 stuks | € 34.38 |
| 500 stuks | € 33.61 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker borst | 100 x 20 mm |
| Optie 2 | Rechter borst | 100 x 20 mm |
| Optie 3 | Achterzijde | 250 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 62.20 |
| 10 stuks | € 52.21 |
| 25 stuks | € 44.86 |
| 50 stuks | € 41.50 |
| 100 stuks | € 38.66 |
| 250 stuks | € 37.21 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker borst | 80 x 75 mm |
| Optie 2 | Rechter borst | 80 x 75 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 59.02 |
| 10 stuks | € 49.08 |
| 25 stuks | € 41.79 |
| 50 stuks | € 38.61 |
| 100 stuks | € 36.41 |
| 250 stuks | € 35.04 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Linker borst | 60 x 30 mm |
| Optie 2 | Rechter borst | 60 x 30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 31646 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Bodywarmers |
| Aantal in een doos | 10 |
| Verpakking lengte | 60 |
| Verpakking breedte | 40 |
| Verpakking hoogte | 30 |
| Verpakking afmetingen | 60 x 40 x 30 cm |
| Verpakking gewicht | 2.9 |
| Binnendoos afmetingen | 77 x 38 x ø 1 cm |
| Product gewicht | 285 |
| Product lengte | 67 |
| Product breedte | 53 |
| Product hoogte | 0.5 |
| Product afmetingen | 67 x 53 x 0.5 cm |
| Materiaal | 100% gerecycled polyester |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |




