1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Het Riviera wijnglas is een slank glas van helder kristalglas dat zorgt voor een intensere smaakbeleving dankzij de fijne drinkrand en taps toelopende mond. Het glas heeft een inhoud van 450 ml en is ideaal voor een wijntje in horeca, tijdens een zakelijke borrel of thuis. Je kunt het Riviera wijnglas graveren met jouw logo op beide zijden, zodat je merk extra opvalt. Bestel vandaag nog en laat dit chique glas jouw gelegenheid compleet maken.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 36 stuks | € 12.85 |
| 72 stuks | € 10.74 |
| 144 stuks | € 9.55 |
| 288 stuks | € 8.29 |
| 576 stuks | € 7.47 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 50 x 40 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 50 x 40 mm |
| Optie 3 | Voorzijde | 50 x 40 mm |
| Optie 4 | Achterzijde | 50 x 40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 31111 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Transparant |
| Categorie | Glazen |
| Wijnglazen | |
| Aantal in een doos | 24 |
| Verpakking lengte | 45 |
| Verpakking breedte | 34.8 |
| Verpakking hoogte | 28.5 |
| Verpakking gewicht | 3.4 |
| Product gewicht | 196 g |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product diameter | 9.5 cm |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | kristalglas |
| Besteleenheid | 6 |
