1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Het Winewood wijnkistje hout is een stijlvolle wijnkist van licht Paulowniahout. Met schuifdeksel en handig koord is hij ideaal voor één fles wijn van 0,75L. Het Winewood wijnkistje hout wordt geleverd in een kraft doos en exclusief wijn, maar je kunt het cadeau compleet maken met een fles. Dankzij de mogelijkheid tot gravering of opdruk maak je er eenvoudig een persoonlijk geschenk van en die voor elke gelegenheid is in te zetten.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 6.70 |
| 50 stuks | € 5.92 |
| 100 stuks | € 5.62 |
| 250 stuks | € 5.29 |
| 500 stuks | € 5.18 |
| 1000 stuks | € 4.99 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren |
|---|---|---|
| 25 stuks | € 10.13 | € 13.15 |
| 50 stuks | € 8.02 | € 9.63 |
| 100 stuks | € 6.81 | € 7.74 |
| 250 stuks | € 6.20 | € 6.72 |
| 500 stuks | € 5.86 | € 6.28 |
| 1000 stuks | € 5.65 | € 5.98 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Deksel | 90 x 40 mm |
| Optie 2 | Deksel | 50 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 9.32 |
| 50 stuks | € 7.55 |
| 100 stuks | € 6.56 |
| 250 stuks | € 6.07 |
| 500 stuks | € 5.80 |
| 1000 stuks | € 5.56 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Deksel | 25 x 25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 10.62 |
| 50 stuks | € 8.82 |
| 100 stuks | € 7.85 |
| 250 stuks | € 7.16 |
| 500 stuks | € 6.80 |
| 1000 stuks | € 6.54 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Deksel | 170 x 70 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 34046 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart/Bruin |
| Categorie | Eindejaarsgeschenken |
| Aantal in een doos | 8 |
| Verpakking lengte | 47 |
| Verpakking breedte | 25 |
| Verpakking hoogte | 41 |
| Verpakking gewicht | 4.5 |
| Product gewicht | 350 g |
| Product lengte | 34.8 cm |
| Product breedte | 9.8 cm |
| Product hoogte | 9.8 cm |
| Land van herkomst | CN |
| Materiaal | hout |
| Besteleenheid | 1 |
